ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ УДОСКОНАЛЕННЯ ВЧИТЕЛІВ


запам'ятати

 

Про підсумки проведення ІІІ (ІІ) (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

На виконання листа Міністерства  освіти і науки  України від 24.10.2017 №1/9-564 «Про проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказу Департаменту освіти і науки від 08.11.2017 №350/ОД «Про організацію та проведення І-ІІІ (ІІ) етапів ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» 09  грудня 2017 року  на базі Одеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів проведений ІІІ (ІІ) (обласний) етап Конкурсу, в якому взяли участь 257 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти  Одеської області, 79 студентів закладів вищої освіти  та 27 учнів професійної (професійно–технічної) освіти.

На підставі протоколу спільного засідання оргкомітету і журі ІІІ (ІІ) (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Н А К А З У Ю:

1. Нагородити переможців ІІІ (ІІ) (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

Дипломами І ступеня

 

--         -Барановського Владислава Юрійовича, ученицю 3 класу Одеської спеціалізованої школи №69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

-         Бахтогарєєву Ангеліну Сергіївну, студентку І курсу Одеської державної академії будівництва та архітектури м.Одеси

-         Гонтаренку Соф’ю Ігорівну, ученицю 4 класу Одеської спеціалізованої школи №54 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області

-         Грачову Ксенію Олександрівну, ученицю ІІ курсу Одеського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування

-         Дорошенко Анастасію Віталіївну, студентку ІІІ курсу Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій

-         Лапіну Катерину Романівну, ученицю 6 класу Одеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Лозку Анну Анатоліївну, ученицю 10 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-         Нарадько Юліану Олександрівну, ученицю 5 класу Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Пеліван Дар’ю Євгеніївну, ученицю 8 класу опорного навчального закладу «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – МНВК – ДНЗ» Арцизької районної ради Одеської області

-         Рачківську Діану Валеріївну, студентку ІІ курсу Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича м.Одеси

-         Цуркан Тетяну Сергіївну, ученицю 9 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-         Черненко Дар’ю Ігорівну, ученицю 7 класу Одеської загальноосвітньої школи №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Чабан Юлію Олександрівну, ученицю 11 класу Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Березівської районної ради Одеської області

-         Фасуляк Юлію Русланівну, студентку ІІ курсу державного навчального закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» м. Одеса

-          

Дипломами ІІ ступеня

 

-         Витвицьку Аліну Вікторівну, ученицю 9 класу Писарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області

-         Голубян Олександру Сергіївну, ученицю 11 класу Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Дарманяна Ігоря Ашотовича, учня 5 класу Одеської спеціалізованої школи №17 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Жмурко Софію Павлівну, ученицю 7 класу навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балтської міської ради Одеської області

-         Зубак Тетяну Деонисівну, ученицю 3 класу комунального закладу «Татарбунарський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Татарбунарської районної ради Одеської області

-         Лемешко Катерину Олександрівну, ученицю 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №2» Одеської міської ради Одеської області

-         Лозу Олександра Олександровича, студента І курсу Одеського медичного університету м.Одеси

-         Кисилевич Марію Ігорівну, студентки ІV курсу вищого навчального комунального закладу «Одеське педагогічне училище» Балтського району Одеської області

-         Половнюк Анастасію Миколаївну, ученицю ІІІ курсу Одеського професійного ліцею технологій та дизайну  державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»

-         Попрягу Данила Валерійовича, учня 8 класу Великодальницького навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

-         Слободниченка Івана Олександровича, студента ІІ курсу Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету

-         Фучижий Вікторію Григорівну, ученицю 6 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-         Чебан Віталіну Віталіївну, ученицю 4 класу Рівненського навчально-виховного комплексу Тарутинської районної ради Одеської області

-         Чмиря Андрія Валерійовича, студента ІІІ курсу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова м.Одеси

 

Дипломами ІІІ ступеня

 

-           Бондаренко Анастасію Андріївну, ученицю 11 класу Одеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-           Григорчук Анастасію Вікторівну, ученицю 8 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-           Дмитренка Нікіту Олександровича, учня 6 класу Нерубайського навчально-виховного комплекс «школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

-           Дроган Ольгу Олегівну, студентку ІV курсу вищого навчального комунального закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області

-           Львова Георгія Юрійовича, учня 9 класу Одеської загальноосвітньої школи №38 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-           Мургу Анастасію Олександрівну, студентку ІІІ курсу морехідного училища імені О.І.Маринеска національного університету «Одеська орська академія» м.Одеси

-           Михайлову Діану Андріївну, студентку ІІ курсу національного університету «Одеська морська академія» м. Одеси

-           Капустіну Олесю Вадимівну, ученицю ІІІ курсу державного навчального закладу «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» м. Ізмаїла Одеської області

-           Каравайченко Наталю Віталіївну, ученицю 10 класу Одеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-           Кочуг Ксенію Олександрівну, ученицю 4 класу Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

-           Пашкевич Тетяну Олександрівну, ученицю 7 класу Шабського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Білгород-Дністровської районної ради Одеської області

-           Сібову Катерину Олександрівну, ученицю 3 класу Ізмаїльської загальноосвітньої школи №9 І-ІІІ ступенів Ізмаїльської міської ради Одеської області

-           Смолінську Анастасію Олександрівну, студентки ІІ курсу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського

-           Троян Віталіну Іванівну, ученицю 5 класу Овідіопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольської районної ради Одеської області

 

2. За значні успіхи в роботі з виховання творчо обдарованої учнівської молоді та підготовку переможців ІІІ (ІІ) (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика оголосити подяку Департамента освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації:

-         Алєксєєвій Олені Сергіївні, викладачу української мови та літератури національного університету «Одеська морська академія» м. Одеси

-         Барбанягрі Наталії Вікторівні, учителю початкових класів комунального закладу «Татарбунарський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Татарбунарської районної ради Одеської області

-         Бойчук Світлані Вікторівні, учителю української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа                            І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балтської міської ради Одеської області

-         Василєвій Катерині Петрівні, викладачу української мови та літератури Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій

-         Ветлицькій Вікторії Володимирівні, учителю української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Верготі Лідії Танасіївні, учителю української мови та літератури Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-         Вічевій Валентині Георгіївні, учителю початкових класів Рівненського навчально-виховного комплексу Тарутинської районної ради Одеської області

-         Грєховій Наталі Андріївні, учителю української мови та літератури Шабського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Білгород-Дністровської районної ради Одеської області

-         Думанській Ларисі Борисівні, викладачу української мови та літератури Одеської державної академії будівництва та архітектури м.Одеси

-         Жадан Раїсі Павлівні,  учителю української мови та літератури Писарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа                 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області

-         Задорожній Ганні Олександрівні,  викладачу української мови та літератури Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича м.Одеси

-         Загребельній Наталі Володимирівні, викладачу української мови та літератури Одеського професійного ліцею технологій та дизайну  державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»

-         Іваногло Фаїні Миколаївні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» м. Ізмаїла Одеської області

-         Каташинській Аллі Олександрівні, викладачу української мови та літератури вищого навчального комунального закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області

-         Космаковій Наталі Володимирівні, учителю української мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №2» Одеської міської ради Одеської області

-         Кудренко Тетяні Володимирівні, учителю української мови та літератури Нерубайського навчально-виховного комплекс «школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

-         Крупеньові Тетяні Іванівні, викладачу української мови та літератури Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського

-         Масленко Олені Павлівні,  учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Михайловій Тетяні Дмитрівні, учителю української мови та літератури Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-         Мізінкіній Олені Олексіївні, викладачу української мови та літератури Одеського національного університету імені І.І.Мечникова м.Одеси

-         Нежинській Ользі Павлівні, викладачу української мови та літератури Одеського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування

-         Ніжці Світлані Володимирівні, учителю української мови та літератури Овідіопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольської районної ради Одеської області

-         Нікітіній Світлані Олексіївні, викладачу української мови та літератури Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету

-         Немировській Олені Федорівні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» м. Одеса

-         Паровій Ганні Анатоліївні, викладачу української мови та літератури Одеського медичного університету м.Одеси

-         Татарчук Тамарі Андріївні, учителю української мови та літератури Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-         Ткаченко Світлані Іванівні, учителю української мови та літератури Великодальницького навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

-         Рудько Галині Степанівні, учителю початкових класів Одеської спеціалізованої школи №69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

-         Савіній Тетяні Григорівні, учителю української мови та літератури Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Березівської районної ради Одеської області

-         Сапожніковій Ларисі Олегівні, учителю початкових класів Одеської спеціалізованої школи №54 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови

-         Стонозі Аллі Василівні, учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Сухоребрій Тетяні Миколаївні, учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Одинок Юлії Петрівни, викладачу української мови та літератури морехідного училища імені О.І.Маринеска національного університету «Одеська орська академія» м.Одеси

-         Орленко Ірині Валеріївні, учителю початкових класів Ізмаїльської загальноосвітньої школи №9 І-ІІІ ступенів Ізмаїльської міської ради Одеської області

-         Чапалді Оксані Миколаївні, учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Чебоненко Аллі Сергіївні, учителю початкових класі Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

-         Чебан Лілії Миколаївні, учителю української мови та літератури опорного навчального закладу «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – МНВК – ДНЗ» Арцизької районної ради Одеської області

-         Шелудько Ірині Василівні, учителю української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи №17 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-         Шмигановську Олену Сергіївну, викладачу української мови та літератури вищого навчального комунального закладу «Одеське педагогічне училище» Балтського району Одеської області

-         Юраковій Ніні Миколаївні, учителю української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

3.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

        Директор Департаменту                                                О.А.Лончак         

Подобається