КЗВО "ОДЕСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"


запам'ятати

 

Про підсумки проведення ІІІ (ІІ) (обласного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний                                  мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 01 червня 2011 №571, листа Міністерства освіти і науки України від 14.09.2017 №1/9-495 «Про проведення VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу Департаменту освіти і науки від 13.10.2017  №332/ОД «Про організацію та проведення  І-ІІІ (ІІ) етапів VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»,  з метою піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка 02 грудня 2017 року на базі Одеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів  проведено ІІІ (ІІ) (обласний) етап  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в  якому взяли участь 205 учнів 5-11 класів  закладів загальної середньої освіти, 57 студентів закладів вищої освіти,  22 учні  закладів  професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

На підставі протоколу спільного засідання журі та оргкомітету ІІІ (ІІ) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити переможців ІІІ (ІІ) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дипломами І ступеня

-                     Березовську Антоніну Олександрівну, ученицю 5  класу навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  імені Олеся Гончара – ліцей» Балтської міської ради Одеської області

-                     Бойко Вікторію Сергіївну, ученицю 11 класу Ізмаїльського загальноосвітнього політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів Ізмаїльської міської ради Одеської області

-                     Волкову Маргариту Сергіївну, ученицю 10 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-                     Голобородько Таїсію Романівну, ученицю 6 класу Одеської гімназії №8 Одеської міської  ради Одеської області

-                     Дерікот Дар’ю Захарівну, ученицю 8 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови»  Одеської міської ради Одеської області

-        Лісецьку Олену Юріївну, ученицю ІІІ курсу державного навчального закладу «Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище» Татарбунарського району Одеської області

- Лук’ян Лілію Георгіївну, студентку ІІ курсу відокремленого структурного підрозділу «Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва» Ананьївського району Одеської області

- Маркевич Ларису Сергіївну, студентку І курсу Одеської національної академії харчових технологій

-                     Пашкевич Тетяну Олександрівну, ученицю 7 класу Шабського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Білгород-Дністровської районної ради Одеської області

- Прокоф’єву Анну Сергіївну, ученицю 9 класу Нерубайського  навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

 

Дипломами ІІ ступеня

 

-                     Багнюк Інну Володимирівну, ученицю 8 класу Надлиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольської районної ради Одеської області

-                     Бондар Вікторію Володимирівну, ученицю 9 класу Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Березівської районної  ради Одеської області

-                     Вакарчук Катерину Олександрівну, ученицю 10 класу Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-                     Герасименка Костянтина Юрійовича, учня 6 класу Одеської Маріїнської гімназії Одеської міської ради Одеської області

-                     Григорчук Анастасію Вікторівну, ученицю 8 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-                     Кулініч Оксану Сергіївну, ученицю І курсу державного навчального закладу «Подільський професійний ліцей» м. Подільська Одеської області

-                     Костюк Дар’ю Валеріївну, студентку ІІ курсу Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету                     м. Чорноморська Одеської області

-                     Колоса Олександра Олександровича, учня 7 класу Овідіопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольської районної ради Одеської області

-                     Кратюк Марію Віталіївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії №1                   імені А.П.Бистріної Одеської міської ради Одеської області

-                     Менчинську Юлію Сергіївну, ученицю ІІІ курсу державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти» м. Одеси

-                     Нікору Тетяну Олегівну, ученицю 11 класу Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

-                     Онищенко Катерину Сергіївну, ученицю 5 класу Одеської загальноосвітньої школи №31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-                     Охотнікову Злату Максимівну, ученицю 5 класу Одеської загальноосвітньої школи №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-                     Розновську Поліну Ігорівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії №4 Одеської міської ради Одеської області

-                     Савінову Юлію Вікторівну, студентку І курсу Одеського національного економічного університету

-                     Сухецьку Єлизавету Вікторівну, студентку ІІ курсу Одеської національної академії харчових технологій

-                     Струкову Карину Сергіївну, ученицю 6 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-                     Чебан Христину Віталіївну, студентку ІІ курсу механіко-технологічного технікуму Одеської національної академії харчових технологій

-                     Шефер Поліну Володимирівну, ученицю 7 класу Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа                    І ступеня – ліцей» Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

-                     Шумілову Аліну Сергіївну, ученицю 11 класу Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Чорноморської міської ради Одеської області

 

Дипломами ІІІ ступеня

 

-                     Апихтіну Анастасію Василівну, ученицю 8 класу Старокульнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Подільської районної ради Одеської області

-                     Арабаджі Анастасію Олександрівну, ученицю 5 класу Арцизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Арцизької районної ради Одеської області

-                     Барон Ольгу Федорівну, ученицю 7 класу Деленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області

-                     Баргомон Аделіну Вадимівну, ученицю 7 класу Плахтіївського навчального виховного комплексу «Загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Саратської районної ради Одеської області

-                     Бериславського Владислава Романовича, учня 9 класу Одеської загальноосвітньої школи №78 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-                     Бову Тетяну Юріївну, студентку ІІІ курсу Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій

-                     Васьковську Ольгу Олександрівну, ученицю 11 класу Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» №1 Ананьївської районної ради Одеської  області

-                     Витвицьку Аліну Вікторівну, ученицю 9 класу Писарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області

-                     Василенка Дмитра Андрійовича, студента ІІ курсу Одеської військової академії                             

-                     Голофєєву Катерину Андріївну, ученицю 6 класу Ларжанського навчально-виховного комплексу Ізмаїльської районної ради Одеської області

-                     Глод Катерину Іванівну, ученицю 6 класу Тарутинського навчально-виховного комплексу Тарутинської районної ради Одеської області

-                     Гук Ірину Анатоліївну, ученицю І курсу державного навчального закладу «Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва»

-                     Долгополу Анну Олександрівну, ученицю 9 класу Одеської гімназії №5 Одеської міської ради Одеської області

-                     Дутова Івана Андрійовича, учня 5 класу Великодальницького навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

-                     Драненко Анастасію Максимівну, ученицю 10 класу Августівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївської районної ради Одеської області

-                     Допіру Анастасію Володимирівну, ученицю 10 класу Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа               І ступеня – ліцей» Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

-                     Дикусар Василину Василівну, ученицю 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відділу освіти, культури і туризму Великомихайлівської селищної ради Одеської області

-                     Дремлюка Владислава Сергійовича, студента І курсу Одеського коледжу комп’ютерних технологій при Одеському державному екологічному університеті

-                     Ждан Ірину Василівну, ученицю 11 класу опорного навчального закладу «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» МНВК – ДНЗ» Арцизької районної ради Одеської області

-                     Жердецьку Тетяну Василівну, студентку ІV курсу Одеської національної академії харчових технологій

-                     Карпінську Анастасію Володимирівну, ученицю 5 класу Кодимського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області

-                     Кучерявенко Поліну Максимівну, ученицю 5 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-                     Козаченко Олену  В’ячеславівну, ученицю 7 класу Куяльницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Подільської районної ради Одеської області

-                     Козлову Роксолану Русланівну, ученицю ІІІ курсу державного навчального закладу «Цебриківський професійний аграрний ліцей» Великомихайлівського району Одеської області

-                     Ліпінську Анну Анатоліївну, ученицю 8 класу комунального закладу «Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Южненської міської ради Одеської області

-                     Лисенка Богдана Олександровича, учня 11 класу Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської  ради Одеської області

-                     Максимову Дарію Анатоліївну, студентку І курсу Одеського національного  економічного університету

-                     Масльох Марію Михайлівну, студентку І курсу державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права, готельно-ресторанного бізнесу»

-                     Омельченко Дар’ю Олександрівну, ученицю 5 класу                               Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – ліцей» Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

-                     Парамоненко Катерину Сергіївну, ученицю 11 класу Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Березівської районної ради Одеської області

-                     Платонову Ольгу Володимирівну, ученицю 6 класу Окнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Окнянської районної ради Одеської області

-                     Постну Дарію Анатоліївну, ученицю 8 класу Одеської загальноосвітньої школи №106 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-                     Паращук Олександру Олександрівну, ученицю 9 класу навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Олеся Гончара – ліцей» Балтської міської ради Одеської області

-                     Продан Ірину Віорелівну, ученицю 11 класу Петрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів– гімназія» Тарутинської районної ради Одеської області

-                     Прокопчук Марію Олександрівну, студентку І курсу Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ

-                     Росоловську Єлизавету Геннадіївну, ученицю 7 класу Одеської загальноосвітньої школи №33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-                     Савранську Юлію Олександрівну, ученицю 7 класу Скосарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Одеської області

-                     Семеген Ольгу Василівну, ученицю 9 класу Ізмаїльського загальноосвітнього політехнічного ліцею  ІІ-ІІІ ступенів Ізмаїльської міської ради Одеської  області

-                     Сержант Тетяну Віталіївну, ученицю 10 класу Великомихайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитсадок» Великомихайлівської районної ради Одеської області

-                     Селіон Катерину Георгіївну, ученицю 10 класу Біляївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Біляївської міської ради Одеської області

-                     Слободян Марію Миколаївну, ученицю 6 класу Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа                               І ступеня – ліцей» Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

-                     Скарвінко Дар’ю Миколаївну, ученицю 8 класу Окнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Окнянської районної ради Одеської області

-                     Смірнову Анастасію Сергіївну, студентку ІІ курсу вищого навчального комунального закладу «Білгород-Дністровське педагогічне училище»                                    Одеської області

-                     Терзі Діану Василівну, ученицю 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області

-                     Ткаченка Дмитра Анатолійовича, учня 8 класу Великодальницького навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

-                     Тулєнцову Анну В’ячеславівну, ученицю 11 класу навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія» Балтської міської ради Одеської області

-                     Трубіну Єлизавету Ігорівну, ученицю І курсу державного навчального закладу «Білгород-Дністровський професійний ліцей» Одеської області

-                     Трофімову Марію Олександрівну, студентку ІV курсу Одеського державного аграрного університету

-                     Уранковську Олену Андріївну, студентку ІV курсу вищого навчального комунального закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області

-                     Федорович Альону Анатоліївну, ученицю ІІІ курсу державного навчального закладу «Теплодарський професійний ліцей» м. Теплодара Одеської області

-                     Харенко Наталію Валеріївну, студентку ІІІ курсу Одеського державного екологічного університету

-                     Цуркан Тетяну Сергіївну, ученицю 9 класу Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

-                     Чолака Максима Романовича, учня 6 класу Ренійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Ренійської районної ради Одеської області

-                     Чебан Юлію Олександрівну,  ученицю 11 класу Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Березівської районної ради Одеської області

-                     Чевичалову Валерію Олександрівну, ученицю 7 класу Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

-                     Чорбажи Катерину Іванівну, ученицю 8 класу Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

-                     Шумейко Олександру Олексіївну, ученицю 5 класу Новоборисівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великомихайлівської районної ради Одеської області

-                     Шутяк Таїсію Володимирівну, ученицю 11 класу Писарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області

-                     Яроменко Юлію Михайлівну, студентку ІІІ курсу Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича

2. За значні успіхи в роботі з виховання творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, підготовку переможців ІІІ (ІІ) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка оголосити подяку:

- Амбросімовій Тетяні Василівні, викладачу української мови та літератури Одеського коледжу комп’ютерних технологій при Одеському державному екологічному університеті

- Багнюк Ірині Анатоліївні, учителю української мови та літератури Надлиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольської районної ради Одеської області

- Бацуляк Людмилі Федорівні, викладачу української мови та літератури відокремленого структурного підрозділу «Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва» Ананьївського району Одеської області

- Бардіян Олені Анатоліївні, учителю української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа                                              І-ІІІ ступенів №1 імені Олеся Гончара – ліцей» Балтської міської ради Одеської області

- Бирці Ніні Іллівні, учителю української мови та літератури Ларжанського навчально-виховного комплексу Ізмаїльської районної ради Одеської області

- Бойчук Світлані Вікторівні, учителю української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа                                          І-ІІІ ступенів №1 імені Олеся Гончара – ліцей» Балтської міської ради Одеської області

- Братішко Любові Миколаївні, учителю української мови та літератури Августівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївської районної ради Одеської області

- Бриленковій Валентині Олексіївні, учителю української мови та літератури Одеської Маріїнської гімназії Одеської міської ради Одеської області

- Верготі Лідії Танасіївні, учителю української мови та літератури Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

- Ветлицькій Вікторії Володимирівні, учителю української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської  ради Одеської області

- Віват Ганні Іванівні, викладачу української мови та літератури Одеської національної академії харових технологій

- Волчаренко Наталії Михайлівні, учителю української мови та літератури Одеської гімназії №5 Одеської міської ради Одеської області

- Васильєвій Тетяні Миколаївні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва»

- Васильєвій Катерині Петрівні, викладачу української мови та літератури Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій

- Величко Тетяні Петрівні, викладачу української мови та літератури Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича

- Ганєвій Ользі Валеріївні, учителю української мови та літератури Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

- Гоцонозі Вікторії Савівні, учителю української мови та літератури Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

- Грєховій Наталі Андріївні, учителю української мови та літератури Шабського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа                             І-ІІІ ступенів – гімназія» Білгород-Дністровської районної ради Одеської області

- Глушковій Наталії Михайлівні, викладачу української мови та літератури Одеського національного  екологічного університету

- Грушко Олені Василівні, учителю української мови та літератури Біляївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Біляївської міської ради Одеської області

- Глузан Людмилі Михайлівні, учителю української мови та літератури Деленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області

- Драган Наталі Вікторівні, викладачу української мови та літератури державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права, готельно-ресторанного бізнесу»

- Добровольській Тамарі Вікторівні, учителю української мови та літератури Овідіопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольської районної ради Одеської області

- Дідик Тетяні Миколаївні, учителю української мови та літератури Окнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Окнянської районної ради Одеської області

- Дешко Валентині Олегівні, учителю української мови та літератури комунального закладу «Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Южненської міської ради Одеської області

- Дроган Світлані Валер’янівні, учителю української мови та літератури Куяльницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Подільської районної ради Одеської області

- Дудкевич Людмилі Дмитрівні, учителю української мови та літератури Одеської гімназії №1 імені А.П.Бистріної Одеської міської ради Одеської області

- Жолонківській Тетяні Олександрівні, учителю української мови та літератури Одеської гімназії №4 Одеської міської ради Одеської області

- Жадан Раїсі Павлівні, учителю української мови та літератури Писарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області

- Зубковій Валентині Михайлівні, учителю української мови та літератури Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Березівської районної ради Одеської області

- Іордановій Ользі Олександрівні, учителю української мови та літератури Ренійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа                        І-ІІІ ступенів – ліцей» Ренійської районної ради Одеської області

- Каташинській Ользі Іванівні, учителю української мови та літератури Кодимського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа                     І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області

- Ковальській Наталі Аркадіївні, викладачу української мови та літератури Одеського національного економічного університету

- Колєнцовій Вірі Михайлівні, викладачу української мови та літератури   Одеського державного аграрного університету

- Кудренко Тетяні Володимирівні, учителю української мови та літератури Нерубайського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

- Кравець Тетяні Василівні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Теплодарський професійний ліцей»                        м. Теплодара Одеської області

- Кравченко Марині Андріївні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Білгород-Дністровський професійний ліцей» м. Білгорода-Дністровського Одеської області

- Круглені Лілії Нестерівні, учителю української мови та літератури Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області

- Леженко Ірині Василівні, викладачу української мови та літератури Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ

- Ладиженській Світлані Володимирівні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти»

- Левинській Марії Валентинівні, учителю української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» №1 Ананьївської районної ради Одеської  області

- Лисенко Катерині Іванівні, учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №78 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

- Мамедовій Валентині Василівні, учителю української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

- Манзурі Марині Дмитрівні, учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

- Мединській Раїсі Андріївні, учителю української мови та літератури Великомихайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитсадок» Великомихайлівської районної ради Одеської області

- Михайловій Тетяні Дмитрівні, учителю української мови та літератури Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

- Мироновій Ользі Михайлівні, учителю української мови та літератури Скосарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа                   І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Одеської області

- Молдавській Ірині Миколаївні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Подільський професійний ліцей»                             м. Подільська Одеської області

- Новошицькому Володимиру Антоновичу, учителю української мови та літератури Тарутинського навчально-виховного комплексу Тарутинської районної ради Одеської області

- Овчеренко Людмилі Олександрівні, учителю української мови та літератури Старокульнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Подільської районної ради Одеської о області

- Ольховській Вікторії Василівні, викладачу української мови та літератури механіко-технологічного технікуму Одеської національної академії харчових технологій

- Павулі Надії Михайлівні, учителю української мови та літератури Великодальницького навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

- Перчеклій Тетяні Іванівні, учителю української мови та літератури Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

- Пінтяк Ользі Василівні, учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

- Повханіч Світлані Володимирівні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Цебриківський професійний аграрний ліцей» Великомихайлівського району Одеської області

- Подосінніковій Галині Петрівні, учителю української мови та літератури Арцизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Арцизької районної ради Одеської області

- Присяжнюк Надії Анатоліївні, викладачу української мови та літератури вищого навчального комунального закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області

- Ротай Вірі Миколаївні, учителю української мови та літератури Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа  І ступеня – ліцей» Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

- Рубан Ларисі Петрівні, учителю української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

- Сабадаш Олені Михайлівні, учителю української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа                         І-ІІІ ступенів №2 – гімназія» Балтської міської ради Одеської області

- Савіній Тетяні Григорівні, учителю української мови та літератури Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Березівської районної  ради Одеської області

- Савенко Тетяні Миколаївні, учителю української мови та літератури Одеської гімназії №8 Одеської міської  ради Одеської області

- Сордії Олені Анатоліївні, учителю української мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7 – спеціалізована школа  І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області

- Сердюк Марині Василівні, викладачу української мови та літератури Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету м. Чорноморська Одеської області

- Татарчук Тамарі Андріївні, учителю української мови та літератури Чорноморської гімназії №1 Чорноморської міської ради Одеської області

- Тарасенко Оксані Дмитрівні, викладачу української мови та літератури Одеської військової академії

- Тимчук Валентині Борисівні, учителю української мови та літератури Ізмаїльського загальноосвітнього політехнічного ліцею  ІІ-ІІІ ступенів Ізмаїльської міської ради Одеської  області

- Тишевич Марині Яківні, учителю української мови та літератури Плахтіївського навчального виховного комплексу «Загальноосвітня школа №1  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Саратської районної ради Одеської області

- Ткаченко Світлані Іванівні, учителю української мови та літератури Великодальницького навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Біляївської районної ради Одеської області

- Турті Марії Давидівні, учителю української мови та літератури Петрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа                    І-ІІІ ступенів  – гімназія» Тарутинської районної ради Одеської області

- Чебан Лілії Миколаївні, учителю української мови та літератури опорного навчального закладу «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» МНВК – ДНЗ» Арцизької районної ради Одеської області

- Чумаченко Ларисі Вікторівні, учителю української мови та літератури Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відділу освіти, культури і туризму Великомихайлівської селищної ради Одеської області

- Чєгодаєвій Ірині Олександрівні, учителю української мови та літератури Ізмаїльського загальноосвітнього політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів Ізмаїльської міської ради Одеської області

- Чмир Ірині Станіславівні, учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

- Шаповаловій Тетяні Анатоліївні, учителю української мови та літератури Новоборисівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великомихайлівської районної ради Одеської області

- Шаповаловій Ірині Валентинівні, викладачу української мови та літератури вищого навчального комунального закладу «Білгород-Дністровське педагогічне училище» Одеської області

- Швазі Аллі Степанівні, учителю української мови та літератури Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа  І ступеня – ліцей» Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

- Шинкаренко Тетяні Анатоліївні, учителю української мови та літератури Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Чорноморської міської ради Одеської області

- Шипіловій Надії Іванівні, учителю української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи №106 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

- Шутяк Надії Вікторівні, учителю української мови та літератури Писарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа          І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області

- Южаковій Олені Іванівні, викладачу української мови та літератури Одеської національної академії харчових технологій

- Янчевій Світлані Веніамінівні, викладачу української мови та літератури державного навчального закладу «Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище» Татарбунарського району Одеської області

- Якубовській Альоні Юріївні, учителю української мови та літератури Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – ліцей» Білгород-Дністровської міської ради Одеської області

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Департаменту                                                         О.А.Лончак

Візи:

Заступник директора Департаменту –                                            

начальник управління нормативності

 та якості освіти                                                                         Н.О. Стельмах

Заступник начальника управління –

начальник відділу професійної освіти                                 Т.М. Абозіна

Начальник відділу дошкільної та

загальної середньої освіти                                                     І.А. Коваль

Подобається