Вітаємо переможців та номінантів Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

15 трав. 2019
Завершився Міжнародний творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами – 2019», приуроченого до Дня матері. Захід проводився серед учнів 1-4, 5-8, 9-11 класів закладів освіти з 10 грудня 2018 року до 15 березня 2019 року, метою якого було привернення уваги учнівської молоді до важливих тем: моя земля – Україна-мати; цінності української родини – традиції і сучасність. Конкурс проводився у трьох номінаціях: малюнок, вірш, лист.

Активну участь у Конкурсі брали учні Одещини.

За результатами Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами – 2019» (див. за посиланням –  http://syaivo.org/index.php/uk/2016-02-06-08-01-58/2016-02-06-08-18-24)  оголошено імена переможців й номінантів змагань у різних вікових категоріях і тематичних групах, серед них 19 учнів Одеської області.

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 08.05.2019 № 22.1/10-1705 «Щодо участі в церемонії нагородження переможців Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», що додається, 23 травня 2019 року в Колоній залі міської державної адміністрації відбудеться нагородження переможців Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». За додатковою інформацією просимо звертатись за телефоном  095-392-55-38 – Софія.

Вітаємо переможців та номінантів Конкурсу від Одеської області!

 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ «УЧНІ 1-4 КЛАСІВ»

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «МАЛЮНОК»:

ІІІ місце: Смелянська Олександра, учениця 3-А класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови м. Ізмаїл Одеської області;

Номінація «Мамина ніжність» (учні 1-4 класів):

Кудряшова Дар’я, учениця 3 класу обласного закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат «Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського» Одеської області;

Номінація «Мама і Україна» (учні 1-4 класів):

Лещинська Віра, учениця 4-Р класу Одеського НВК «Гімназія №7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області;

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ЛИСТ»:

І місце: Смєлянська Олександра, учениця 3-В класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О. В. Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови м. Ізмаїл Одеської області;

Номінація «Лист» (учні 1-4 класів):

Гайдукевич Богдан, учень 4-А класу загальноосвітньої школи № 5 м. Подільськ Одеської області;

Стефаніка Вероніка, учениця 4 класу комунального закладу «Базар'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Татарбунарської районної ради Одеської області;

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ВІРШ»:

І місце: Семенов Андрій, учень 3-Б класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О. В. Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови м. Ізмаїл Одеської області;

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ «УЧНІ 5-8 КЛАСІВ»

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «МАЛЮНОК»:

Номінація «Мамин захист» (учні 5-8 класів):

Кожухар Вікторія, учениця 8 класу Болградського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Болградської районної ради Одеської області;

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ЛИСТ»:

ІІ місце: Остроухов Павло, учень 5 класу НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія» Балтської міської ради Одеської області;

Номінація «Лист» (учні 5-8 класів):

Ячименський Іван, учень 8 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області;

Номінація «Вірш» (учні 5-8 класів):

Мандрикін Станіслав, учень 8 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» смт. Захарівка Захарівського району Одеської області;

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ «УЧНІ 9-11 КЛАСІВ»

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «МАЛЮНОК»:

ІІ місце: Круглей Тетяна, учениця 11 класу Болградського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Болградської районної ради Одеської області;

Номінація «Моя мама найкраща» (учні 9-11 класів):

Маломен Яна, учениця 9 класу Баннівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області;

Номінація «Інші техніки» (учні 9-11 класів):

Патер Вікторія, учениця 9 класу приватного загальноосвітнього навчального закладу – школи І-ІІ ступенів «Стежинка» м. Ізмаїл Одеської області;

Прудченко Анна, учениця 2-Б класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови м. Ізмаїл Одеської області;

Раца Ганна, учениця 4 класу приватного загальноосвітнього навчального закладу – школи І-ІІ ступенів «Стежинка» м. Ізмаїл Одеської області;

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ЛИСТ»:

І місце: Цісар Дар’я, учениця 11 класу Дальницької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області;

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ВІРШ»:

ІІ місце: Міхов Валерій, учень 9 класу Бородинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тарутинської районної ради Одеської області;

Номінація «Вірш» (учні 9-11 класів):

Дудуш Ганна, учениця 11 класу Новотроянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей – дошкільний навчальний заклад» Болградської районної ради Одеської області.

Вітаємо всіх переможців та номінантів Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» із перемогою, бажаємо подальших успіхів!

 

Додається: Лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 08.05.2019 №22.1/10-1705 «Щодо участі в церемонії нагородження переможців Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».